Tadımlık Dergisi Ekipleri Bilgilendirme

Derginin içerik ve oluşum sürecinin önemli bir parçası olan editörlük ekibi; dergiye yazı desteğinin yanında, yenilikler katmak ve dergiyi yeni boyutlara taşımak için çalışan grubumuzdur. Ben yazarım, yeni içerik bulurum diyorsan ne duruyorsun!

Dergideki yazıların belirli bir çizgide ve konseptine uygun şekilde tasarıma dönüştürülmesi ve derginin görsel değerinin arttırılmasında tasarım ekibi büyük önem taşıyor. Aynı zamanda paylaşılacak afiş ve broşür oluşturulmasında da rol alan ekip, çeşitli programları kullanıp yaratıcı tasarımlar çıkartabilirim diyenleri arasına bekliyor.

Oluşum sürecinin ardından dergi basımı aşamasına gelindiğinde sponsorluk ekibi, basım için gerekli sponsorlar ayarlanması, basım işlemi dışında sosyal medya ve ürün sponsorlukları da bulunması gibi kritik noktaların çözülmesini sağlar. Kurumsal ilişkiler ve mali gelişmeler bu ekibimizin sorumluluğundadır.

Günümüz çağında malum sosyal medya çok etkili bir araç. Instagram ve YouTube gibi sosyal medya hesaplarımız için yeni içerikler üretecek ve paylaşımlarda bulunacak bu ekip, aynı zamanda derginin tanımıtımı ve büyümesi için de büyük rol oynuyor.

Etkinlik ekibi Türkiye’deki festivalleri, okul içinde ve dışında gelişen gastronomi haberlerini ve dergiye içerik oluşturabilecek gelişmelerin takibi yapan, bel kemiği ekiplerinden bir tanesidir. Bunun yanı sıra, dergi içi motivasyon etkinliklerinden tutun da söyleşilere kadar uzanan etkinlik planlamalarını da yaratan ekip, etkinlik ekibidir. Takip ederim, giderim ve yaratırım diyorsan seni de bu gruba bekliyoruz!